Rhymes:Trigedasleng/i-: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 55: | Line 55: | ||
| align="center" | '''[[imfou#Trigedasleng|imfou]]''' | | align="center" | '''[[imfou#Trigedasleng|imfou]]''' | ||
| [[Rhymes:Trigedasleng/imfo...|{{IPAchar|/imfo/}} + ''consonant''...]] | | [[Rhymes:Trigedasleng/imfo...|{{IPAchar|/imfo/}} + ''consonant''...]] | ||
|- | |||
| [[Rhymes:Trigedasleng/imɔn|{{IPAchar|/imɔn/}}]] | |||
| align="center" | '''[[shimon#Trigedasleng|shimon]]''' | |||
| | |||
|- | |- | ||
| [[Rhymes:Trigedasleng/in|{{IPAchar|/in/}}]] | | [[Rhymes:Trigedasleng/in|{{IPAchar|/in/}}]] |
Revision as of 22:32, 16 September 2020
» Rhymes » Trigedasleng » -i- » -i