Rhymes:Trigedasleng/i-: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 51: | Line 51: | ||
| align="center" | '''[[skwila#Trigedasleng|skwila]]''' | | align="center" | '''[[skwila#Trigedasleng|skwila]]''' | ||
| | | | ||
|- | |||
| [[Rhymes:Trigedasleng/imfo|{{IPAchar|/imfo/}}]] | |||
| align="center" | '''[[imfou#Trigedasleng|imfou]]''' | |||
| [[Rhymes:Trigedasleng/imfo...|{{IPAchar|/imfo/}} + ''consonant''...]] | |||
|- | |- | ||
| [[Rhymes:Trigedasleng/in|{{IPAchar|/in/}}]] | | [[Rhymes:Trigedasleng/in|{{IPAchar|/in/}}]] |
Revision as of 22:45, 7 September 2020
» Rhymes » Trigedasleng » -i- » -i