Rhymes:Trigedasleng/i-: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| align="center" | '''[[tridropa#Trigedasleng|tridropa]]''' | | align="center" | '''[[tridropa#Trigedasleng|tridropa]]''' | ||
| | | | ||
|- | |||
| [[Rhymes:Trigedasleng/ifi|{{IPAchar|/ifi/}}]] | |||
| align="center" | '''[[ifi#Trigedasleng|ifi]]''' | |||
| [[Rhymes:Trigedasleng/ifi...|{{IPAchar|/ifi/}} + ''consonant''...]] | |||
|- | |- | ||
| [[Rhymes:Trigedasleng/iɡ|{{IPAchar|/iɡ/}}]] | | [[Rhymes:Trigedasleng/iɡ|{{IPAchar|/iɡ/}}]] |
Revision as of 22:33, 7 September 2020
» Rhymes » Trigedasleng » -i- » -i