Rhymes:Trigedasleng/i-: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 83: | Line 83: | ||
| align="center" | '''[[sisen#Trigedasleng|sisen]]''' | | align="center" | '''[[sisen#Trigedasleng|sisen]]''' | ||
| [[Rhymes:Trigedasleng/isɛn...|{{IPAchar|/isɛn/}} + ''vowel''...]] | | [[Rhymes:Trigedasleng/isɛn...|{{IPAchar|/isɛn/}} + ''vowel''...]] | ||
|- | |||
| [[Rhymes:Trigedasleng/isə|{{IPAchar|/isə/}}]] | |||
| align="center" | '''[[hisa#Trigedasleng|hisa]]''' | |||
| | |||
|- | |- | ||
| [[Rhymes:Trigedasleng/isfo|{{IPAchar|/isfo/}}]] | | [[Rhymes:Trigedasleng/isfo|{{IPAchar|/isfo/}}]] |
Revision as of 22:12, 7 September 2020
» Rhymes » Trigedasleng » -i- » -i