Rhymes:Trigedasleng/i-: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 67: | Line 67: | ||
| align="center" | '''[[klir#Trigedasleng|klir]]''' | | align="center" | '''[[klir#Trigedasleng|klir]]''' | ||
| [[Rhymes:Trigedasleng/iɹ...|{{IPAchar|/iɹ/}} + ''vowel''...]] | | [[Rhymes:Trigedasleng/iɹ...|{{IPAchar|/iɹ/}} + ''vowel''...]] | ||
|- | |||
| [[Rhymes:Trigedasleng/iɾɛn|{{IPAchar|/iɾɛn/}}]] | |||
| align="center" | '''[[bliden#Trigedasleng|bliden]]''' | |||
| | |||
|- | |- | ||
| [[Rhymes:Trigedasleng/is|{{IPAchar|/is/}}]] | | [[Rhymes:Trigedasleng/is|{{IPAchar|/is/}}]] |
Revision as of 17:20, 7 September 2020
» Rhymes » Trigedasleng » -i- » -i