Rhymes:High Valyrian/iːn...: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(Created page) |
No edit summary |
||
Line 10: | Line 10: | ||
| [[Rhymes:High Valyrian/iːnio|{{IPAchar|/iːnio/}}]] | | [[Rhymes:High Valyrian/iːnio|{{IPAchar|/iːnio/}}]] | ||
| align="center" | '''[[kaerīnio]]''' | | align="center" | '''[[kaerīnio]]''' | ||
|- | |||
| [[Rhymes:High Valyrian/iːnnon|{{IPAchar|/iːnnon/}}]] | |||
| align="center" | '''[[idīnnon]]''' | |||
|} | |} | ||
[[Category:High Valyrian rhymes|iːn...]] | [[Category:High Valyrian rhymes|iːn...]] |