Rhymes:High Valyrian/el...: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 7: | Line 7: | ||
| [[Rhymes:High Valyrian/elar|{{IPAchar|/elar/}}]] | | [[Rhymes:High Valyrian/elar|{{IPAchar|/elar/}}]] | ||
| align="center" | '''[[pelar]]''' | | align="center" | '''[[pelar]]''' | ||
|- | |||
| [[Rhymes:High Valyrian/ele|{{IPAchar|/ele/}}]] | |||
| align="center" | '''[[mele]]''' | |||
|- | |- | ||
| [[Rhymes:High Valyrian/elmor|{{IPAchar|/elmor/}}]] | | [[Rhymes:High Valyrian/elmor|{{IPAchar|/elmor/}}]] |