Rhymes:High Valyrian/aen...: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 10: | Line 10: | ||
| [[Rhymes:High Valyrian/aenaɡon|{{IPAchar|/aenaɡon/}}]] | | [[Rhymes:High Valyrian/aenaɡon|{{IPAchar|/aenaɡon/}}]] | ||
| align="center" | '''[[daenagon]]''' | | align="center" | '''[[daenagon]]''' | ||
|- | |||
| [[Rhymes:High Valyrian/aenor|{{IPAchar|/aenor/}}]] | |||
| align="center" | '''[[helaenor]]''' | |||
|} | |} | ||
[[Category:High Valyrian rhymes|aen...]] | [[Category:High Valyrian rhymes|aen...]] |