Rhymes:High Valyrian/ep...: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(Created page) |
No edit summary |
||
Line 7: | Line 7: | ||
| [[Rhymes:High Valyrian/epnon|{{IPAchar|/epnon/}}]] | | [[Rhymes:High Valyrian/epnon|{{IPAchar|/epnon/}}]] | ||
| align="center" | '''[[hepnon]]''' | | align="center" | '''[[hepnon]]''' | ||
|- | |||
| [[Rhymes:High Valyrian/epa|{{IPAchar|/epa/}}]] | |||
| align="center" | '''[[kepa]]''' | |||
|} | |} | ||
[[Category:High Valyrian rhymes|ep...]] | [[Category:High Valyrian rhymes|ep...]] |