Rhymes:Trigedasleng/i-: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 11: | Line 11: | ||
| align="center" | '''[[thri#Trigedasleng|thri]]''' | | align="center" | '''[[thri#Trigedasleng|thri]]''' | ||
| [[Rhymes:Trigedasleng/i...|{{IPAchar|/i/}} + ''consonant''...]] | | [[Rhymes:Trigedasleng/i...|{{IPAchar|/i/}} + ''consonant''...]] | ||
|- | |||
| [[Rhymes:Trigedasleng/idɹɔpə|{{IPAchar|/idɹɔpə/}}]] | |||
| align="center" | '''[[tridropa#Trigedasleng|tridropa]]''' | |||
| | |||
|- | |- | ||
| [[Rhymes:Trigedasleng/iɡ|{{IPAchar|/iɡ/}}]] | | [[Rhymes:Trigedasleng/iɡ|{{IPAchar|/iɡ/}}]] |
Revision as of 00:35, 5 April 2020
» Rhymes » Trigedasleng » -i- » -i