Rhymes:High Valyrian/ael...: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 7: | Line 7: | ||
| [[Rhymes:High Valyrian/aelaɡon|{{IPAchar|/aelaɡon/}}]] | | [[Rhymes:High Valyrian/aelaɡon|{{IPAchar|/aelaɡon/}}]] | ||
| align="center" | '''[[jaelagon]]''' | | align="center" | '''[[jaelagon]]''' | ||
|- | |||
| [[Rhymes:High Valyrian/aelor|{{IPAchar|/aelor/}}]] | |||
| align="center" | '''[[Baelor]]''' | |||
|} | |} | ||
[[Category:High Valyrian rhymes|ael...]] | [[Category:High Valyrian rhymes|ael...]] |