Rhymes:High Valyrian/ae-: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| align="center" | ''[[jaelagon]], etc.'' | | align="center" | ''[[jaelagon]], etc.'' | ||
| [[Rhymes:High Valyrian/ael...|{{IPAchar|/ael.../}}]] | | [[Rhymes:High Valyrian/ael...|{{IPAchar|/ael.../}}]] | ||
|- | |||
| | |||
| align="center" | ''[[Aemon]], etc.'' | |||
| [[Rhymes:High Valyrian/aem...|{{IPAchar|/aem.../}}]] | |||
|- | |- | ||
| | | |