Rhymes:High Valyrian/el...: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(Created page) |
No edit summary |
||
Line 7: | Line 7: | ||
| [[Rhymes:High Valyrian/eltiɡon|{{IPAchar|/eltiɡon/}}]] | | [[Rhymes:High Valyrian/eltiɡon|{{IPAchar|/eltiɡon/}}]] | ||
| align="center" | '''[[zgeltigon]]''' | | align="center" | '''[[zgeltigon]]''' | ||
|- | |||
| [[Rhymes:High Valyrian/elmor|{{IPAchar|/elmor/}}]] | |||
| align="center" | '''[[jelmor]]''' | |||
|} | |} | ||
[[Category:High Valyrian rhymes|el...]] | [[Category:High Valyrian rhymes|el...]] |