Rhymes:Trigedasleng/i-: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 67: | Line 67: | ||
| align="center" | '''[[dison#Trigedasleng|dison]]''' | | align="center" | '''[[dison#Trigedasleng|dison]]''' | ||
| [[Rhymes:Trigedasleng/isɔn...|{{IPAchar|/isɔn/}} + ''vowel''...]] | | [[Rhymes:Trigedasleng/isɔn...|{{IPAchar|/isɔn/}} + ''vowel''...]] | ||
|- | |||
| [[Rhymes:Trigedasleng/isple|{{IPAchar|/isple/}}]] | |||
| align="center" | '''[[sisplei#Trigedasleng|sisplei]]''' | |||
| | |||
|- | |- | ||
| [[Rhymes:Trigedasleng/iʃə|{{IPAchar|/iʃə/}}]] | | [[Rhymes:Trigedasleng/iʃə|{{IPAchar|/iʃə/}}]] |
Revision as of 14:26, 30 March 2020
» Rhymes » Trigedasleng » -i- » -i