Rhymes:Trigedasleng/au...: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 11: | Line 11: | ||
| [[Rhymes:Trigedasleng/aunɔn|{{IPAchar|/aunɔn/}}]] | | [[Rhymes:Trigedasleng/aunɔn|{{IPAchar|/aunɔn/}}]] | ||
| align="center" | '''[[Maunon#Trigedasleng|Maunon]]''' | | align="center" | '''[[Maunon#Trigedasleng|Maunon]]''' | ||
|- | |||
| [[Rhymes:Trigedasleng/aut|{{IPAchar|/aut/}}]] | |||
| align="center" | '''[[saut#Trigedasleng|saut]]''' | |||
|- | |- | ||
| [[Rhymes:Trigedasleng/autʃə|{{IPAchar|/autʃə/}}]] | | [[Rhymes:Trigedasleng/autʃə|{{IPAchar|/autʃə/}}]] |