Rhymes:Trigedasleng/ɛ...: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 44: | Line 44: | ||
| [[Rhymes:Trigedasleng/ɛɹ|{{IPAchar|/ɛɹ/}}]] | | [[Rhymes:Trigedasleng/ɛɹ|{{IPAchar|/ɛɹ/}}]] | ||
| align="center" | '''[[er#Trigedasleng|er]]''' | | align="center" | '''[[er#Trigedasleng|er]]''' | ||
|- | |||
| [[Rhymes:Trigedasleng/ɛɹɔn|{{IPAchar|/ɛɹɔn/}}]] | |||
| align="center" | '''[[weron#Trigedasleng|weron]]''' | |||
|- | |- | ||
| [[Rhymes:Trigedasleng/ɛɾə|{{IPAchar|/ɛɾə/}}]] | | [[Rhymes:Trigedasleng/ɛɾə|{{IPAchar|/ɛɾə/}}]] |