Rhymes:Trigedasleng/ɔ-: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 19: | Line 19: | ||
| align="center" | '''[[of#Trigedasleng|of]]''' | | align="center" | '''[[of#Trigedasleng|of]]''' | ||
| [[Rhymes:Trigedasleng/ɔf...|{{IPAchar|/ɔf/}} + ''vowel''...]] | | [[Rhymes:Trigedasleng/ɔf...|{{IPAchar|/ɔf/}} + ''vowel''...]] | ||
|- | |||
| [[Rhymes:Trigedasleng/ɔɡ|{{IPAchar|/ɔɡ/}}]] | |||
| align="center" | '''[[zog_au#Trigedasleng|zog (au)]]''' | |||
| [[Rhymes:Trigedasleng/ɔɡ...|{{IPAchar|/ɔɡ/}} + ''vowel''...]] | |||
|- | |- | ||
| [[Rhymes:Trigedasleng/ɔɡə|{{IPAchar|/ɔɡə/}}]] | | [[Rhymes:Trigedasleng/ɔɡə|{{IPAchar|/ɔɡə/}}]] |
Revision as of 23:56, 29 September 2020
» Rhymes » Trigedasleng » -ɔ- » -ɔ