Rhymes:Trigedasleng/ɔ-: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 95: | Line 95: | ||
| align="center" | '''[[osir#Trigedasleng|osir]]''' | | align="center" | '''[[osir#Trigedasleng|osir]]''' | ||
| | | | ||
|- | |||
| [[Rhymes:Trigedasleng/ɔsɔs|{{IPAchar|/ɔsɔs/}}]] | |||
| align="center" | '''[[oso's#Trigedasleng|oso's]]''' | |||
| [[Rhymes:Trigedasleng/ɔsɔs...|{{IPAchar|/ɔsɔs/}} + ''vowel''...]] | |||
|} | |} |
Revision as of 02:04, 6 August 2020
» Rhymes » Trigedasleng » -ɔ- » -ɔ