Rhymes:Trigedasleng/æ-: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 35: | Line 35: | ||
| align="center" | '''[[sana#Trigedasleng|sana]]''' | | align="center" | '''[[sana#Trigedasleng|sana]]''' | ||
| | | | ||
|- | |||
| [[Rhymes:Trigedasleng/æs|{{IPAchar|/æs/}}]] | |||
| align="center" | '''[[vas#Trigedasleng|vas]]''' | |||
| [[Rhymes:Trigedasleng/æs...|{{IPAchar|/æs/}} + ''vowel''...]] | |||
|- | |- | ||
| [[Rhymes:Trigedasleng/æʃ|{{IPAchar|/æʃ/}}]] | | [[Rhymes:Trigedasleng/æʃ|{{IPAchar|/æʃ/}}]] |