Rhymes:Trigedasleng/ɔn...: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 17: | Line 17: | ||
| [[Rhymes:Trigedasleng/ɔnibi|{{IPAchar|/ɔnibi/}}]] | | [[Rhymes:Trigedasleng/ɔnibi|{{IPAchar|/ɔnibi/}}]] | ||
| align="center" | '''[[honibi#Trigedasleng|honibi]]''' | | align="center" | '''[[honibi#Trigedasleng|honibi]]''' | ||
|- | |||
| [[Rhymes:Trigedasleng/ɔnis|{{IPAchar|/ɔnis/}}]] | |||
| align="center" | '''[[ponis#Trigedasleng|ponis]]''' | |||
|- | |- | ||
| [[Rhymes:Trigedasleng/ɔnple|{{IPAchar|/ɔnple/}}]] | | [[Rhymes:Trigedasleng/ɔnple|{{IPAchar|/ɔnple/}}]] |