Rhymes:Trigedasleng/o...: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| [[Rhymes:Trigedasleng/ok|{{IPAchar|/ok/}}]] | | [[Rhymes:Trigedasleng/ok|{{IPAchar|/ok/}}]] | ||
| align="center" | '''[[wouk]]''' | | align="center" | '''[[wouk]]''' | ||
|- | |||
| [[Rhymes:Trigedasleng/oki|{{IPAchar|/oki/}}]] | |||
| align="center" | '''[[louki]]''' | |||
|- | |- | ||
| [[Rhymes:Trigedasleng/olo|{{IPAchar|/olo/}}]] | | [[Rhymes:Trigedasleng/olo|{{IPAchar|/olo/}}]] |