Rhymes:Trigedasleng/is...: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 14: | Line 14: | ||
| [[Rhymes:Trigedasleng/isfo|{{IPAchar|/isfo/}}]] | | [[Rhymes:Trigedasleng/isfo|{{IPAchar|/isfo/}}]] | ||
| align="center" | '''[[sisfou#Trigedasleng|sisfou]]''' | | align="center" | '''[[sisfou#Trigedasleng|sisfou]]''' | ||
|- | |||
| [[Rhymes:Trigedasleng/isis|{{IPAchar|/isis/}}]] | |||
| align="center" | '''[[strisis#Trigedasleng|strisis]]''' | |||
|- | |- | ||
| [[Rhymes:Trigedasleng/isɔn|{{IPAchar|/isɔn/}}]] | | [[Rhymes:Trigedasleng/isɔn|{{IPAchar|/isɔn/}}]] |