Rhymes:Trigedasleng/i-: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
|||
Line 15: | Line 15: | ||
| align="center" | '''[[dig_au#Trigedasleng|dig (au)]]''' | | align="center" | '''[[dig_au#Trigedasleng|dig (au)]]''' | ||
| [[Rhymes:Trigedasleng/iɡ...|{{IPAchar|/iɡ/}} + ''vowel''...]] | | [[Rhymes:Trigedasleng/iɡ...|{{IPAchar|/iɡ/}} + ''vowel''...]] | ||
|- | |||
| [[Rhymes:Trigedasleng/iɡɛɾə|{{IPAchar|/iɡɛɾə/}}]] | |||
| align="center" | '''[[trigeda#Trigedasleng|trigeda]]''' | |||
| [[Rhymes:Trigedasleng/iɡɛɾə...|{{IPAchar|/iɡɛɾə/}} + ''vowel''...]] | |||
|- | |||
| [[Rhymes:Trigedasleng/iɡɛɾəslɛŋ|{{IPAchar|/iɡɛɾəslɛŋ/}}]] | |||
| align="center" | '''[[trigeda#Trigedasleng|trigeda]]''' | |||
| | |||
|- | |- | ||
| [[Rhymes:Trigedasleng/ikə|{{IPAchar|/ikə/}}]] | | [[Rhymes:Trigedasleng/ikə|{{IPAchar|/ikə/}}]] |
Revision as of 00:13, 5 April 2020
» Rhymes » Trigedasleng » -i- » -i