Rhymes:Trigedasleng/i-: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 79: | Line 79: | ||
| align="center" | '''[[sishou#Trigedasleng|sishou]]''' | | align="center" | '''[[sishou#Trigedasleng|sishou]]''' | ||
| [[Rhymes:Trigedasleng/iʃo...|{{IPAchar|/iʃo/}} + ''consonant''...]] | | [[Rhymes:Trigedasleng/iʃo...|{{IPAchar|/iʃo/}} + ''consonant''...]] | ||
|- | |||
| [[Rhymes:Trigedasleng/ivə|{{IPAchar|/ivə/}}]] | |||
| align="center" | '''[[siva#Trigedasleng|siva]]''' | |||
| | |||
|} | |} |
Revision as of 01:43, 4 April 2020
» Rhymes » Trigedasleng » -i- » -i