Rhymes:Trigedasleng/i-: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
(→Rhymes stressed on {{IPAchar|/i/}}: Added -inə.) |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| align="center" | '''[[din#Trigedasleng|din]]''' | | align="center" | '''[[din#Trigedasleng|din]]''' | ||
| [[Rhymes:Trigedasleng/in...|{{IPAchar|/in/}} + ''vowel''...]] | | [[Rhymes:Trigedasleng/in...|{{IPAchar|/in/}} + ''vowel''...]] | ||
|- | |||
| [[Rhymes:Trigedasleng/inə|{{IPAchar|/inə/}}]] | |||
| align="center" | '''[[dina]]''' | |||
| | |||
|- | |- | ||
| [[Rhymes:Trigedasleng/ipi|{{IPAchar|/ipi/}}]] | | [[Rhymes:Trigedasleng/ipi|{{IPAchar|/ipi/}}]] |