Rhymes:Trigedasleng/ɔ...: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 62: | Line 62: | ||
| [[Rhymes:Trigedasleng/ɔsiɹ|{{IPAchar|/ɔsiɹ/}}]] | | [[Rhymes:Trigedasleng/ɔsiɹ|{{IPAchar|/ɔsiɹ/}}]] | ||
| align="center" | '''[[osir#Trigedasleng|osir]]''' | | align="center" | '''[[osir#Trigedasleng|osir]]''' | ||
|- | |||
| [[Rhymes:Trigedasleng/ɔsɔ|{{IPAchar|/ɔsɔ/}}]] | |||
| align="center" | '''[[oso#Trigedasleng|oso]]''' | |||
|- | |- | ||
| [[Rhymes:Trigedasleng/ɔsɔs|{{IPAchar|/ɔsɔs/}}]] | | [[Rhymes:Trigedasleng/ɔsɔs|{{IPAchar|/ɔsɔs/}}]] |