Rhymes:High Valyrian/yː-: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(Created page) |
No edit summary |
||
Line 19: | Line 19: | ||
| align="center" | ''[[ȳdragon]], etc.'' | | align="center" | ''[[ȳdragon]], etc.'' | ||
| [[Rhymes:High Valyrian/yːd...|{{IPAchar|/yːd.../}}]] | | [[Rhymes:High Valyrian/yːd...|{{IPAchar|/yːd.../}}]] | ||
|- | |||
| | |||
| align="center" | ''[[ospȳnagon]], etc.'' | |||
| [[Rhymes:High Valyrian/yːn...|{{IPAchar|/yːn.../}}]] | |||
|- | |- | ||
| | | |